STABLE STUDIO SINCE 1972″…To know the future , you first need to understand the past….”

  1. Piet Demoet
  2. Leopoldt Geldtmeyer
  3. popgroep Moan
  4. Long Tall Ernie & the Shakers
  5. groep “Arnhem”
  6. groep “A Few Men”
  7. zanger Kees Lips
  8. de groep “Vince Triple O’ Martin”
  9. City Machine (Emiel de Tex)
  10. groep “Plain Dust”
  11. groep “Parthus”
  12. J.P. den Tex (div. Formaties)
  13. Trio Output (free Jazz)
  14. Mother of Pearl (Ad v.d. Berg)
  15. de groep “Purse”
  16. de groep “Plastic Feet”
  17. Marius de Smit
  18. Pianist Jasper van ’t Hof
  19. Gitarist Philip Catherine
  20. Drummer Han Bennink
  21. Arjen Gorter
  22. de groep “Utopia”
  23. het Safari Trio
  24. drummer Joop van Erven
  25. Brendley Martin
  26. Daan Rubens
  27. Chestnut Mare
  28. Ko Melkert (m’n vroegere gitaarleraar)
  29. de groep “Sail”
  30. Jan Rietman
  31. The Melvin Miracle Revue
  32. Ida Bertelsman (opera)
  33. de groep “Nook”
  34. rockgroep “Latches”
  35. Mr. Green & the Pink Panthers
  36. rockgroep “For M”
  37. gitarist Jelle Jeltema
  38. rockgroep “Barock”
  39. pianist Jaap Dekker
  40. gitaarduo “Stringa”
  41. The Maddox
  42. Hank the Knife & the Jets
  43. Henk Bruysten
  44. de groep “Pemmican”
  45. The Blue Band
  46. de groep “Deuce”
  47. de groep “Lotus”
  48. zangeres Froukje Bosch
  49. de Storyville Jazzband
  50. Martin Melskens & friends
  51. het Boy Raaymakers Quintet
  52. Charlie Mariano
  53. Drummer Pierre Courbois
  54. folkgroep “Langelaick”
  55. de groep “Bulldog”
  56. Conny Klem & friends
  57. Harry Leushuis
  58. zanger Terry Lee
  59. de groep “Anaconda”
  60. Jan de Wit
  61. Karl Buskohl (heet nu Carl Carlton)
  62. Entertainer Aristakes
  63. Marjo Schenk
  64. de groep “Manacle Trust”
  65. de groep “Decennium”
  66. de groep “Speedtwins”
  67. zanger Peter Schneider
  68. zangeres Flo de Ruiter
  69. de groep “Plackband”
  70. de groep “Europe”
  71. de groep “James Grieve”
  72. zanger Max Parry
  73. Sweet d’ Buster (Bertus Borgers)
  74. De groep “Sharp Distance”
  75. de groep “Gate Crasher”
  76. de groep “Turbo”
  77. zanger Danny Lather
  78. de groep “Epic Forest”
  79. de groep “Planet Wave”
  80. de groep “Hillton”
  81. drummer Theo Outhuyse
  82. de groep “Ballpoint”
  83. de groep “ Lethal Joy”
  84. de groep “Staytion”
  85. de groep “Valley Gazelle”
  86. de groep “Blaze”
  87. de groep “Roller Coaster”
  88. The Scene (Thé Lau)
  89. de Tröckener Kecks (Rick de Leeuw)
  90. de groep “The liberators”
  91. de groep “Rotjoch”
  92. zanger Hugo van Haastert
  93. gitarist Willy Wissink
  94. zanger Mike Silver
  95. saxofonist Bertus Borger
  96. Sri Vemu Mukunda (Yoga leraar)
  97. groep Claw Boys Claw
  98. Eddy Chatelin
  99. de groep “Squad”
  100. de groep “Monomen”
  101. de groep “Blues Excuse”
  102. Theater Rozijn
  103. zangeres Puck
  104. de groep “Just We”
  105. drummer Bertram Engel
  106. basgitarist Andre Versluys
  107. de groep “Exises”
  108. de groep “Narrow Escape”
  109. de J.J.R. Oxx band
  110. de Spike Drivers Blues Band
  111. de groep “Teaser” (Ad v.d. Berg)
  112. VPRO huisorkest-Flying Dutchman
  113. de groep “Hymn”
  114. zangeres Jenny Polak
  115. zanger Geert Jan Buitenhuis
  116. groep The Big Rock Revival
  117. zanger Pete Cox
  118. de Hans Timmerman groep
  119. de groep “Quasi Modo”
  120. de groep “Exodus”
  1. zanger Michael Robinson (R.I.P)
  2. de groep “Hark”
  3. het Jos van Doorn Trio
  4. de groep “Trademark”
  5. de groep “Troubadours”
  6. de zanger Joost Nuissl
  7. de groep “Moyo”
  8. de groep “Vitesse” (meerdere formaties!)
  9. de groep “The Meteors”
  10. de groep “Danvil”
  11. de groep “Ivy Green” (meerdere formaties!)
  12. zanger Siebren Rijpma (R.I.P)
  13. de groep “Modern Flavour”
  14. Tie 3 Theatergroep
  15. de groep “Ides of May”
  16. de groep “Noodweer”
  17. the Raiders of the last Corvette
  18. de groep “Zero Zero”
  19. de groep “Inuit”
  20. de Maarten Peters Band
  21. de groep “Spanish Horse”
  22. de groep “Show It”
  23. Joost Belinfante (multi instrumentalist)
  24. Dolf de Kinkelder
  25. de groep “The Style”
  26. de groep “Silverstone”
  27. de groep “Hollander”
  28. de groep “Diesel”
  29. zanger Anton Verhagen
  30. Kunstenaar Willem Kuil (R.I.P)
  31. Frans Vodegel
  32. de Larry Rose Band
  33. de groep “Sylph”
  34. de groep “Crying Wood”
  35. Herman Brood (R.I.P)
  36. Lewis Levin
  37. Reflection
  38. groep KFE
  39. Tineke Haket
  40. de groep “Targus”
  41. de groep “Sympathy”
  42. de groep “Labyrinth”
  43. zanger Hans Yppo
  44. Rockin’ Martin & his Delta’s
  45. meidengroep “Wicked Lady”
  46. percussionist Carlos Macumba
  47. percussionist Martin Verdonk
  48. percussionist Eddy Conard
  49. percussionist Neppy Noya
  50. Rein de Graaff/Dick Vennik quartet
  51. de groep “Pueblo”
  52. de groep “Electric Tear”
  53. de groep “Zodiac”
  54. de groep “Stoned Free”
  55. de Dee Duck Band
  56. The Flamingo’s
  57. de groep “L’ Attentat”
  58. zanger Wil Matla
  59. de groep “Easy Boy”
  60. de groep “Horizon”
  61. de groep “Cluster”
  62. multi instrumentalist Ben Gerritsen
  63. Charter Audio (Mike v Dalm)
  64. Chapter Five
  65. Het Pure Gold Label
  66. Het Egmond Label
  67. de groep “Powerplay” (Jan v.d.Mey)
  68. David Mac Williams (R.I.P)
  69. Screen Music Label
  70. Noël Gabriel
  71. de groep Merlijn
  72. gitarist Wijnand Ott
  73. gitarist Peter Huying
  74. de groep “La Peste”
  75. de groep “Blue Gillum”
  76. de groep “Blue Murder”
  77. de groep “Egdon Heath”
  78. zangeres Franny Vink
  79. bassist Carel van Rijn
  80. de groep “The Slumbers”
  81. de groep “Crows Fly”
  82. Rob van Hussen
  83. de groep “Sprint”
  84. de groep “Paranoiacs”
  85. het duo Arjan & Efi
  86. het duo “Twice”
  87. de groep “Substitude”
  88. zanger Michel Rozijn (R.I.P)
  89. zanger Rob Favier
  90. de groep “Revel”
  91. zanger Willem Geene
  92. de groep “Zalesky”
  93. Jan Akkerman (diverse formaties)
  94. conga’s Raoul Rekow (R.I.P)
  95. Het Jaffo Gate Trio
  96. Drummer Jan Pijnenburg
  97. Drummer Carlo van Rijswijk
  98. pianist Jaap Dekker
  99. Lee Towers
  100. Wilbrand Meischke
  101. Ad van den Berg
  102. Dick Kemper
  103. Toetsenman Ron Westerbeek
  104. zanger Hans Vermeulen (R.I.P)
  105. zanger Lee Towers
  106. Duizendpoot Mike van Dalm
  107. gitarist Lowik van de Velden
  108. Ante Cetenić
  109. Zanger/ Gitarist Lain Barbier
  110. Cabaretier Youp van’t Hek
  111. toetsenman Ton Snijders
  112. de groep “Yellow Pearl”
  113. Marijke Louis (Afrika)
  114. de groep “Slight Mistake”
  115. de groep “Substitute”
  116. Vocaal Centraal
  117. Willy Wissink
  118. Tim Disney Band
  1. Vemu Mukunda
  2. Michel Rozijn
  3. Jaffo Gate Quartet
  4. zangeres Franny Vink
  5. de Violet Blue Flames
  6. zangeres Ann Palmer
  7. de groep “Daybreak”
  8. de groep “Palace”
  9. de groep “Goed Goan”
  10. de groep “Marble Tones”
  11. de groep “Zalesky”
  12. de groep “Dialogue”
  13. de groep “Coopertest”
  14. de groep “Nice Beaver”
  15. de greop “Egdon Heath”
  16. de groep “Augusto”
  17. de groep “Forgotten Trouble”
  18. de groep “The Rain Poets”
  19. de groep “Perpetual Demise”
  20. het Duo “Tied Zat”
  21. ’ t Spul(t ) – dweilorkest!
  22. On Ganse Arnhem – carnaval ‘87
  23. The Raiders of the Last Corvette
  24. Entertainer Aristakes
  25. groep “Silverstone”
  26. groep “Parthus”
  27. Duo Rattle & Frost
  28. groep “Daybreak”
  29. het Gelders Blues Orkest
  30. groep “The Boys” (Wil Suykerbuyk)
  31. groep “Turbo”
  32. groep “Pantheon”
  33. groep “Fabulous Grit”
  34. de groep “Normaal”
  35. zangeres Marja van Cleef
  36. Het zang duo Twinckel
  37. groep “Tender Madness”
  38. zanger Anton Verhagen
  39. groep “Horizon”
  40. groep “Kick over Traces”
  41. groep “Revel”
  42. groep “Blue Tattoo”
  43. zanger Lou Demontis
  44. groep “Chapter Five”
  45. groep “White Heat”
  46. groep “Germane”
  47. het Coda Combo
  48. groep “ Badbooze”
  49. de groep “Diesel”
  50. de groep “Ricochet”
  51. de groep “Mad Afro Beat”
  52. zangeres Kym Mazelle
  53. de groep “Mudgang”
  54. duo “Arjan & Efi”
  55. groep “Innert Vogue”
  56. the JC Helderband
  57. de groep “Bigchill”
  58. zanger Denny Lather
  59. groep “de DIV”
  60. groep “Blue Murder”
  61. groep “Dark Wizard”
  62. groep “Crows Fly”
  63. groep “Toontje Lager”
  64. groep “Rotjoch”
  65. groep “La Peste”
  66. groep “The Jayhawkers”
  67. groep “Tedje & de Flikkers”
  68. groep de Spike Drivers Blues Band
  69. groep “Schoppen 9”
  70. zangeres Meri Cetinić
  71. groep “Kobus gaat naar Appelscha”
  72. The Blue Gillum Band
  73. Duo Robert & Robert
  74. groep “Neel”
  75. groep “De Munck”
  76. zangeres Adinda
  77. de groep “Wizzguy”
  78. de groep “A Hammer Hangs”
  79. zanger Marcel McArthur
  80. zanger Rodney Cordner
  81. The Troubadours
  82. de groep “Discipel” (GMI)
  83. Bassist Carel van Rijn
  84. groep “Mijnheer Jansen”
  85. groep “Frenzy”
  86. David Mc. Williams (R.I.P)
  87. Jos Jansen & Paul Goodmans
  88. Rinus Walstein

327 Jaap Berends

  1. Cyril Whistler
  2. Eric van Proosdy
  3. Robert Schakel
  4. Roy Alba
  5. Richard Davies
  6. Koen van Baal
  7. de Chromatica’s
  8. de groep “Dossier Brahman”
  9. Bart Bijvanck
  10. Nicolette van der Linden
  11. Crucified Corpse
  12. de groep “Farmer John”
  13. Big Bad Wolfe (M.Peet Band)
  14. Michiel Lombaerts
  15. zangeres Roxy
  16. groep “Androgyne”
  17. Monique Aalbers
  18. Jan Renders (Blues)
  19. Frans van de Velden
  20. Hans Pauwels (Radio Voice Over)
  21. Willem Geene
  22. The Green Machine
  23. The Approach (Blues)
  24. groep “BBCOI”
  25. Paul Wright
  26. Richard Brookley
  27. groep “Planke”
  28. groep “Nene”
  29. pianist Dick vande Stoep
  30. bassist Lene Tevoortwis
  31. Toon Vlier
  1. de groep “Cherish”
  2. de groep “Flashback”
  3. United Woman’s Orchestra
  4. componiste Hazel Leach
  5. Jeanette Alles (ballet)
  6. André Coumans
  7. Rob Bergmans
  8. Diana Butterfield
  9. Marcel van Engelenburg
  10. Storyville Jazzband
  11. de groep “Splinterfunk”
  12. Drs. Janet Kooper
  13. de groep “System of Survival”
  14. Jan Prins
  15. Wanda van de Gen
  16. zangers Cat Balou
  17. Peter Groeskamp
  18. Geert Jacob (Orgelman)
  19. Stien Nowack (R.I.P) (Yogalessen)
  20. zangeres Jet Pit
  21. Violet Blue Flames
  22. Roxanne Fontana
  23. Fedchenka
  24. Fire ’N Brimstone
  25. Prince Hendrik (reggae)
  26. Duo Maya & Adrian
  27. Pianist Jaap Dekker
  28. Karl Buskohl (Carl Carlton)
  29. de groep “Vandenberg”
  30. de Zingende Fresia’s
  31. de groep “Railway”
  32. zangeres Carmen Sars Crmen
  33. Jan Rietman
  34. groep “Bad Company”
  35. Maarten Peters
  36. Duo Bennet & Bee
  37. Clown Ramon Hopman
  38. de groep Bunker
  39. de groep BPM (Beats Per Minute)
  40. de groep Jangle
  41. The Attitudes
  42. de groep Overlegne
  43. de groep Superdura
  44. de groep Nu Voyant
  45. de groep Ash One
  46. Nienke & the Green Machine
  47. de groep Qroove
  48. de groep NDY (Not Death Yet)
  49. de groep Captain Ortega
  50. de groep Sanquin
  51. Soulformatie “The Ness”
  52. “Gorilla For Supper”
  53. Bassist Lené te voortwis
  54. Edward Reekers
  55. Hank the Knife & the Jets
  56. Silverstone
  57. Toesenist Coen van Baal
  58. de groep Superdura
  59. de groep Teef
  60. de groep Longstory
  61. de groep Panoptikon
  62. de groep JEM + Friends
  63. de groep Busy Lizzie
  64. Zanger Joost Nuissl
  65. Dianne Marchal (zang)
  66. Pim Koopman (R.I.P.)
  67. de groep Dumb Dish
  68. The Kings of Oblivion
  69. Bassiste Phaedra Kwant
  70. Pianist Maurits Fondse
  71. Drummer Yunga Son

En nog vele, vele anderen!

Stable Studio heeft ook diverse liveopnames van koren gemaakt, dit samen met goede vriend Hans Schiessl! Dit onder de naam “Lighthouse Media”

  1. Het Volendams Opera Koor
  2. vocal group d-Base (studio CD)
  3. Mnemosyne
  4. The Sound Waves
  5. The New Harvest Singers
  6. Volendams Vocaal Ensemble
  7. Kristnaska kordo
  8. Politiekoor “Proces Vocaal”
  9. Gospelkoor “All Rise”
  10. Het Arnhems Slavisch Koor”
  11. Balazsi Balint (IKF 2005)
  12. Coro Valencia (IKF 2005)
  13. Voices in Time (IKF 2005)
  14. Vocalism (IKF 2005)
  15. Giocoso (IKF 2005)
  1. Veter (IKF 2005)
  2. Petrklic (IKF 2005)
  3. Zespot (IKF 2005)
  4. Credo (IKF 2005)
  5. Schedrik (IKF 2005)
  6. Multiple Voices (IKF 2005)
  7. Canzonetta (IKF 2005)
  8. Kodály Chor
  9. Pro Musica (IKF 2005)
  10. Divina (IKF 2005)
  11. Roden Girls Choir (IKF 2005)
  12. Gouds Kinderkoor (IKF 2005)
  13. Maasstedelijk Meisjeskoor (IKF 2005)
  14. Estonian TV Girls Choir (IKF 2005)
  1. Kleijnkoor Noordwijk (IKF 2005)
  2. Oreya (IKF 2005)
  3. Sonates (IKF 2005)
  4. Akademia (IKF 2005)
  5. Ars nova (IKF 2005)
  6. Moldavia (IKF 2005)
  7. Christ the King Church (IKF 2005)
  8. Kivi (IKF 2005)
  9. Radost (IKF 2005)
  10. Classic Frogs (IKF 2005)
  11. Collegium Voci (IKF 2005)
  12. BSUR Arnhem
  13. Vrouwenkoor Otherwise

43. Politiekoort Brabant- Noord
44. Vivere con Musica
45. Emmanuel Singer Zutphen
46. Pro Arte Vocale

Onder de bezielende leiding van Robert Jelmer de Groot (R.I.P) van het library label “Watermusic” zijn er in de studio een zeer groot aantal fantastische library CD’s opgenomen met o.a. de volgende componisten:

  • Alex Cremers
  • Lowik van de Velden
  • Mike van Dalm
  • Frans de Berg
  • Louis Vyncke
  • Bart Dijkman
  • Yves Storms
  • Chris Meurs
  • Theo Outhuyse
  • Wijnand Ott
  • Peter Huying
  • Wim Stoppelenburg
  • Michael Gustorff

STABLE STUDIO heeft onder andere samengewerkt met deze bedrijven: 

  • P51 – Arnhem – Grafisch Ontwerpbureau
  • (rvh)2 – Arnhem – Reclamebureau
  • Broekema – Harderwijk – Reclamebureau
  • Hagen Events – Arnhem – Reclamebureau
  • NUON – Arnhem
  • Sterpolis Verzekeringen – Arnhem
  • AKZO Pensioenfonds – Arnhem
  • Intergamma – Amsterdam
  • Dedato – Amsterdam – Ontwerpbureau
  • Openluchtmuseum – Arnhem
  • Art & Show Promotions – De Steeg – Evenementenbureau
  • Traffic Impuls – Doetinchem
  • NOC * NSF – Arnhem
  • Harlon – Nijmegen – Reclamebureau
  • Watermusic WMT
  • Sony Music Publishing
  • GMI Music Partners BV
  • Phielix Productions
  • Elmedi BV
  • Ontwerp Buro Artron
  • Constant in Beweging
  • Engelsing Makelaars
  • Compact Video Recording
  • Uitgeverij Kijkkader – Soest
  • Nederlandse Spoorwegen – Arnhem
  • Reklarijn Makelaars
  • Kasteel Groeneveld
  • Gamma Nederland
  • Introdans Arnhem
  • SAE Amsterdam
  • Charkow Nijmegen (taal cursus)
  • BLC Uitgeverij Arnhem
  • Stichting AVU Arnhem
  • Swimming Marmalade
  • Bart Dijkman Produkties
  • Heymen Shipping Company – Arnhem
  • Bartels\Verdonk – Impuls – Amstelveen – Reclamebureau
  • Radio Beerta
  • Lorentz School
  • Quiet Storm (Otto Baten)
  • Omroep Gelderland
  • Toneelgroep “De Verbeelding”
  • Superclub
  • Studio Rozendaal
  • Avee Video
  • Jaqueline Jordens (ballet)
  • Noland Studio
  • Café de Buik (diversen CD)
  • Brassa
  • Rob v d Berg/VDB Communicatie
  • Heidemy – Arnhem

MENU:
HOME       STUDIO    SERVICES      CONTACT

1718total visits,5visits today